KONST / Litografier / Färglitografier 10134055
nr 1013 4055
Färglitografier
2 st. Adrian von Arkel, Stockholm, numrerade och signerade, motivet: 41x55
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:03:32
18/1 18:23:57
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm